Vrácení & reklamace

Chceme, abyste byli s našimi produkty naprosto spokojeni. Nicméně, pokud se stane, že z nějakého důvodu nejste s vaším nákupem úplně spokojeni, máte možnost využít naše zásady vrácení a reklamace. Prosím, přečtěte si následující informace, abyste byli obeznámeni s procesem vrácení zboží, odstoupením od smlouvy a reklamací.

Vrácení zboží:

Pokud se rozhodnete vrátit zakoupené zboží, můžete tak učinit do 14 dnů od data doručení. Je důležité, aby produkty byly v původním stavu, nepoužité a v neporušeném obalu.

Za účelem vrácení nás prosím kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Po obdržení vašeho vráceného zboží provedeme kontrolu a následně vám vrátíme kupní cenu na váš bankovní účet.

Odstoupení od smlouvy:

V souladu se zákony o ochraně spotřebitele vám umožňujeme odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se rozhodnete využít tohoto práva, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Po obdržení vašeho oznámení o odstoupení od smlouvy vám poskytneme instrukce k návratu zboží a provedeme vrácení platby na váš bankovní účet po obdržení vráceného zboží.

Reklamace:

Pokud obdržíte produkt, který je vadný nebo poškozený, prosíme, kontaktujte nás co nejdříve prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Vyřídíme vaši reklamaci co nejdříve a poskytneme vám informace k náhradě nebo výměně vadného zboží.

Prosím, mějte na paměti, že vrácení zboží, odstoupení od smlouvy a reklamace se řídí platnými zákony a naše zásady jsou v souladu s nimi.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte se na nás obrátit.