Kdo stojí za značkou The Soul Paths?

LUCIE & PETRA – dvě kamarádky, milovnice voňavých svíček, kávy, přírody a hor, které ve volném čase tvoří, vyrábí a již několik let se věnují seberozvoji a neustále se na sobě snaží pracovat.

to, co nás v životě naplňuje a dává nám smysl, si nechceme nechávat pouze pro sebe, ale chceme se o to podělit také s ostatními.

Na počátku toho všeho stálo každoroční hledání a vybírání diáře, který by nám vyhovoval a splňoval naše potřeby a požadavky. Jistě to sami znáte. Trh je plný různých diářů a plánovačů, ale žádný nám nikdy úplně nevyhovoval. A tak se zrodil nápad, který nás přivedl až k založení e-shopu.

Tento nápad v naší hlavě vznikl zhruba před rokem a půl, kdy jsme se rozhodly, že to, co nás v životě naplňuje a dává nám smysl, si nechceme nechávat pouze pro sebe, ale chceme se o to podělit také s ostatními a dál předávat radost, kterou nám naše výrobky přinášejí.

Začaly jsme pracovat na vývoji vlastního diáře a snažily se vytvořit takový diář, který bude vyhovovat nejen našim potřebám, ale také těm vašim a provede vás naprosto unikátním a obohacujícím rokem. Diář “Cesta k uvědomění” jsme navrhly tak, aby pomohl nejen plánovat a organizovat čas, ale také inspiroval a podněcoval k osobnímu růstu a uvědomění. S tím souvisí i naše sójové svíčky a vonné vosky, které jsou inspirovány naší cestou, přáními a touhami.

Vydejte se na tuto cestu s námi…