Doprava & Platba
Jednoduché & pohodlné řešení

Pro zajištění rychlého a spolehlivého doručení vašich objednávek spolupracujeme s předním dopravcem Zásilkovna.

Díky této spolupráci vám můžeme nabídnout širokou škálu doručovacích možností. Zásilkovna disponuje hustou sítí výdejních míst po celé zemi, což znamená, že si můžete vybrat pohodlně místo pro převzetí vašich zásilek.

Během objednávky vám bude poskytnut seznam dostupných výdejních míst, abyste si mohli vybrat tu nejbližší lokalitu, která vám vyhovuje. Pokud upřednostňujete doručení objednávky přímo na vaši adresu, můžete tuto možnost vybrat při dokončování nákupu. Během objednávky budete mít možnost zadat adresu, na kterou si přejete zásilku doručit.

OSOBNÍ ODBĚR V OSTRAVĚ (zdarma):

Rádi vám nabízíme možnost osobního odběru vaší objednávky v Ostravě. Můžete tak ušetřit na dopravních nákladech, pokud jste z Ostravy a okolí. Při osobním odběru se ujistěte, že s sebou máte potvrzení či číslo objednávky.

Zásilkovna doručení na adresu – 109 Kč:

Tato možnost vám umožní doručení objednávky přímo na vámi specifikovanou adresu.

Zásilkovna Z-Point – 89 Kč:

Pokud preferujete osobní převzetí zásilky na výdejním místě Zásilkovny, můžete využít tuto možnost. Zvolte si nejbližší výdejní místo Zásilkovny, které vám vyhovuje, a po obdržení upozornění si zásilku vyzvednete.

Nabízený Způsob Platby
Platba přes bankovní účet:

Pokud dáváte přednost platbě převodem z vašeho bankovního účtu, rádi vám tuto možnost nabízíme. Po dokončení objednávky obdržíte na e-mailovou adresu potvrzení s podrobnostmi o našem bankovním účtu. Proces platby je jednoduchý – stačí provést převod částky na uvedený účet (2615637015/3030) a uvést specifický variabilní symbol (číslo objednávky), který bude sloužit k identifikaci vaší platby. Po obdržení platby vás budeme informovat o expedici objednávky.

Platba platební kartou:

Pro vaše pohodlí přijímáme platby platebními kartami. Naše platební brána je zabezpečena nejnovějšími technologiemi, abychom zajistili bezpečnost vašich finančních údajů. Při platbě kartou budete vyzváni k zadání nezbytných informací, včetně čísla karty, datumu expirace a bezpečnostního kódu CVV. Po úspěšné autorizaci platby bude provedena rezervace částky na vaší kartě a vaše objednávka bude okamžitě připravena k expedici.

 

V případě jakýchkoli dotazů ohledně dopravy nebo platby se na nás neváhejte obrátit zde. Jsme zde, abychom vám pomohli s vašimi nákupy a zajistili vaši spokojenost.